اخذ اقامت

Skilled Migrant Category (SMC)-Expression of Interest (EOI)

 

درخواست کننده می تواند تحت (اس-ام-سی) اقامت دایم بدست آورد که این اقامت، به شخص درخواست کننده و خانواده وی اجازه زندگی، کار و اقامت قانونی در نیوزیلند به عنوان شهروند را فراهم میآورد.

شخص درخواست کننده دارای مدرک تحصیلی و تجربه کاری کافی واجد دریافت پیشنهاد کار از کارفرما در نیوزیلند بوده و میتواند تحت (اس-ام-سی) برای دریافت اقامت اقدام نماید. کار مورد نظر باید به عنوان مهارت شناخته شده و جزء لسیت مشاغل ANZCO باشد. همچنین مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر باید جزء لیست (Long Term Skilled Shortage List (LTSSL باشد. قبل از واجد شرایط بودن برای این پروسه باید شرایط مورد نیازINZ را نیز فراهم آورید. این شرایط شامل سن مابین 20 تا 55 سال می باشد. درخواست کننده باید از سطح استاندارد سلامتی و رفتاری برخوردار بوده ، و سطح زبان انگلیسی وی مورد قبول اداره مهاجرت باشد. سپس پروده وارد پروسه EOI شده و با امتیاز 100 میتواند وارد Pool شود. افرادی که دارای امتیاز 140 یا بیشتر باشند به صورت اوتوماتیک وارد پروسه (Invitation to Apply (ITA میشوند. همچنین شخص باید مدرک سوء پیشینه و تاییدیه پزشکی  داشته باشد.

شما میتوانید از طریق این لینک (point indicator) از امتیاز خود مطلع شوید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت با متخصصین ما تماس بگیرید.