درباره ما

 

شرکت مهاجرتی نیوزیلند دستینیشن شرکت حقوقی و ثبت شده در کشور نیوزیلند، تحت نظارت Immigration Advisers Authority میباشد. با کادری مجرب و متعهد ، پشتیبان مهاجرینی هستیم که قصد زندگی، تحصیل و کار در نیوزیلند را دارند. طی سالها تجربه مفتخریم که  پرونده های موفق مهاجرتی را  از سرتاسر جهان هدایت کرده و به مقصد نیوزیلند رسانده ایم.

نیوزیلند دستینیشن به افرادی که از سرتاسر جهان قصد مهاجرت به نیوزیلند را دارند کمک میکند تا اقامتی موفق همراه با سطح بالای استانداردهای زندگی داشته باشند. سالانه دولت نیوزیلند قوانین و مقررات اقامتی را تغییر داده و مشاورین مهاجرتی ما با اطلاعاتی به روز شده و منطبق با قوانین جدید شما را راهنمایی کرده و شرایط را برای شما هموار خواهند کرد. ما از زمان پر کردن فرم های درخواست ویزا تا زمان اسقرار یافتن در نیوزیلند همراه شما خواهیم بود. وابستگی ما با دیگر سازمان های دولتی و خصوصی در نیوزیلند به شما کمک خواهد کرد تا با بهترین امکانات و در اختیار داشتن سرویس های مختلف در این کشور مستقر شوید. از جمله شرکت های تحت همکاری با ما میتوان به آژانس های املاک، دارالترجمه، بانک، دانشگاه ها و مدارس، آژانس های مسافرتی و شرکت های کاریابی اشاره کرد.

 

هزینه ها و پرداخت ها

"No Hidden Charges"

 

موسسه حقوقی و مهاجرتی نیوزیلند دستینیشن، یکی از برترین موسسات مهاجرتی نیوزیلند، شما عزیزان را راهنمایی کرده و به مقصد مورد نظر میرساند.

بعداز بررسی های اولیه و رایگان، ما اطلاعات کلیه مراحل مورد نظر را در اختیار شما قرار داده و هزینه های پیش رو را برای شما توضیح خواهیم داد. تمامی سرویس های ما با هدف فراهم کردن اطلاعات جامع در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما از کلیه هزینه های پیش بینی نشده در امان خواهید بود . ما شما را در موقعیتی قرار میدهیم که دارای حداکثر شانس موفقیت باشید. هزینه ها بسته به  نوع کیس متفاوت خواهد بود و بستگی به سرویس های مورد نیاز شما و نوع پیچیدگی پرونده دارد.  همه هزینه ها طبق قرار داد پیش خواهد رفت و پرداخت آنها با توجه به شرایط شما تنظیم خواهد شد. پرداخت شما به صورت مرحله به مرحله خواهد بود تا شما از پیشرفت پروسه رضایت کافی را داشته باشید. 

گروه مشاورین ما

 

کلیه مشاورین و وکلای مهاجرتی شرکت مهاجرتی نیوزیلند دستینیشن دارای گواهینامه از Immigration Advisers Authority با اختیارات کامل (Full License) در خصوص ارایه مشاوره مهاجرتی به نیوزیلند میباشند. شایان ذکر است جهت ارتباط موثر و رفاه حال شما راهنمایان فارسی زبان شرکت در کلیه مراحل با شما خواهند بود.

Hema Parekh Singh (LLB, BMS)

Immigration Specialist
Licence No: 200800852

 

R. Virdi (Jimmy)
Business Services Manager
Licence No: 201200169

 

 

Asha Parekh
Customer Support
Licence No: 201200413

 

Priya P Prasad (GCNZIA)
Licence No: 201400283